Závodnický víkend 30. 9. a 1. 10. 2017

O víkendu 30. září a 1. října se mladí sportovci týmu Promotorsport opět snažili. Někteří přitom jeli své poslední letošní mistrovské závody.

Největší radost nám udělal Ferda Lipka, který si na posledním závodě Mezinárodního mistrovství České republiky v jihočeském Jiníně zajistil 4. místem pěkné 5. místo v celkovém pořadí seriálu.

Antonín Vyroubal také letos zajel krásný výsledek, když si v sobotu a v neděli  2. a 3. místem v Hranicích pojistil 2. místo v celkovém hodnocení seriálu Českomoravského poháru BMX. Navíc jeho bratr Pavel vyrovnanými výsledky v celé sezoně získal také pěkné 6. místo.

Adam Dušek v neděli na přeboru Moravy v Dlouhé Loučce vybojoval 3. místo ve třídě MX2.

Lucie Rozehnalová se  zúčastnila v neděli vyhodnocení seriálu Šumperský pohár MTB v Šumperku, kde získala pěkné 3. místo ve smíšené  kategorii chlapců a dívek Předžáci.

Děkujeme závodníkům za jejich výsledky a všem sponzorům a reklamním partnerům za jejich podporu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.