MS side Rudersberg – 17. a 18. 9. 2016

Kvalifikace A

01. 14. Ben Adriaenssen-Lauris Daiders B-LV WSP/Husqvarna
02. 17. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA
03. 444. Nick Jarvis-Christian Nilsson GB-S WSP/Husqvarna
04. 08. Andy Burgler-Martin Betschart CH-CH VMC/KTM
05. 06. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel
06. 03. Jan Hendrickx-Ben van den Bogaart B-NL WSP/Husqvarna
07. 32. Igor Rodionov-Kaspars Stupelis RUS-LV WSP/Zabel
08. 21. Lucas Cerny-Radek Musil CZ-CZ WSP/JAWA
09. 56. Remo Inderbitzin-Stefan Forster CH-D VMC/Yamaha
10. 93. Marco Heinzer-Ruedi Betschart CH-CH VMC/KTM
11. 18. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST WSP/KTM
12. 24. Jan Visscher-Jeroen Visscher NL-NL VMC/Zabel
13. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel
14. 37. Tobias Blank-Michael Klooz D-D VMC/Zabel
15. 34. Tobias Garhammer-Stefan Nicke D-D VMC/Zabel
16. 121. Sebastian Engelbrecht-Andreas Hegewald D-D WHT/KTM
17. 87. Larris Hendrickx-Jordan Waerniers B-B VMC/Zabel
18. 81. Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC/Zabel
19. 19. Davy Sanders-Roy Bijenhof B-NL WSP/Zabel
20. 181. David Keane-Paul Horton GB-GB VMC/Zabel
00. 22. Benjamin Weiss-Patrick Schneider A-A VMC/Zabel – Disqualified for the event
00. 199. Jan Boukal-Pavel Boukal CZ-CZ WSP/Zabel – Disqualified for the event

 

Kvalifikace B

01. 82. Etienne Bax-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel
02. 05. Stuart Brown-Josh Chamberlain GB-GB WSP/Zabel
03. 12. Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP/Zabel
04. 111. Daniel Willemsen-Martin Hroch NL-CZ WSP/Zabel
05. 44. Guennady Auvray-Luc Rostingt F-F WSP/Zabel
06. 15. Andreas Clohse-Christian Verhagen B-NL VMC/Zabel
07. 10. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM
08. 271. Arne Dierckens-Kenny Boxtaele B-B VMC/Zabel
09. 30. Mike Keuben-Ryan Humprey NL-GB VMC/Husqvarna
10. 25. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/Husqvarna
11. 86. Marcel Faustmann-Marius Strauss D-CH VMC/Zabel
12. 100. Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel
13. 45. Yohann Hydulphe-Bastien Chopin F-F WSP/KTM
14. 42. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM
15. 58. Joachim Reimann-Philipp Reimann D-D WSP/Zabel
16. 54. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel
17. 52. Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/MEGA
18. 07. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel
19. 151. Ludovic Boucher-Johnny Badaire F-F WSP/Zabel
20. 338. Stan Goeyvaerts-Thomas Smeuninx B-B VMC/Zabel
21. 117. Steven Deprez-Bjorn Serpieters B-B WSP/Kawasaki

 

Poslední šance

01. 07. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel
02. 19. Davy Sanders-Roy Bijenhof B-NL WSP/Zabel
03. 45. Yohann Hydulphe-Bastien Chopin F-F WSP/KTM
04. 37. Tobias Blank-Michael Klooz D-D VMC/Zabel
05. 42. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM
06. 34. Tobias Garhammer-Stefan Nicke D-D VMC/Zabel
07. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel
08. 54. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel
09. 58. Joachim Reimann-Philipp Reimann D-D WSP/Zabel
10. 151. Ludovic Boucher-Johnny Badaire F-F WSP/Zabel
11. 81. Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC/Zabel
12. 87. Larris Hendrickx-Jordan Waerniers B-B VMC/Zabel
13. 52. Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/MEGA
14. 121. Sebastian Engelbrecht-Andreas Hegewald D-D WHT/KTM
15. 181. David Keane-Paul Horton GB-GB VMC/Zabel
16. 338. Stan Goeyvaerts-Thomas Smeuninx B-B VMC/Zabel

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

„Václav Rozehnal představuje nový model sajdkáry VMC 2017!“

Rozhovor a bohatá fotogalerie na:

http://www.motolevel.com/clanek-7482-vaclav-rozehnal-predstavuje-novy-model-sajdkary-vmc-2017#

hocob-motolevel

 

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

STR a VMC

IMG-20160828-WA0008Od roku 2001 jsme se aktivně účastnili seriálu Mistrovství světa, kde jsme získali celkem 3017 bodů. Od roku 2003 jsme jeli rámy VMC a během těchto třinácti sezón jsme získali 12 titulů. NA VMC to dělá celkově v Mistrovství světa 2965 bodů.

U VMC jsme zůstávali proto, že jsme na něm vítězili a nebyl tedy důvod ke změně. Spolupráce s lidmi z HOCOB Framebow byla vždy seriózní a slušná. Proto, i když už nezávodíme, jsme se rozhodli i nadále spolupracovat s HOCOB Framebow. Přivážíme tedy nový model VMC 2017 na oficiální testování do České republiky. Závodníci v ČR jsou letos první v Evropě, kteří mají  tuto příležitost.

První možnost shlédnutí této motorky bude na Mezinárodním Mistrovství ČR v Kramolíně u Nepomuku již tuto neděli 4. 9. 2016.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

MS side Kivioli (Estonsko) – 6. a 7. 8. 2016

vejchoda-zatloukalGRATULACE!

foto: zdroj fb Team Vejchoda

1. jízda

01. 03. Jan Hendrickx-Ben van den Bogaart B-NL WSP/Husqvarna 25
02. 32. Igor Rodionov-Arturs Linters RUS-LV WSP/Zabel 22
03. 82. Etienne Bax-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 20
04. 10. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 18
05. 06. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 16
06. 444. Nick Jarvis-Christian Nilsson GB-S WSP/Husqvarna 15
07. 17. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 14
08. 111. Daniel Willemsen-Haralds Kurpnieks NL-LV WSP/Zabel 13
09. 18. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST WSP/KTM 12
10. 08. Andy Burgler-Martin Betschart CH-CH VMC/KTM 11
11. 25. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/Husqvarna 10
12. 271. Arne Dierckens-Kenny Boxtaele B-B VMC/Zabel 9
13. 12. Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 8
14. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 7
15. 86. Marcel Faustmann-Andres Haller D-D VMC/Zabel 6
16. 37. Tobias Blank-Michael Klooz D-D VMC/Zabel 5
17. 05. Stuart Brown-Josh Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 4
18. 131. Renee Reinu-Teet Eier EST-EST WSP/Husqvarna 3
19. 100. Silvio Senz-Enrico Meulenbroek D-NL VMC/Zabel 2
20. 43. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST AYR/KTM 1
24. 52. Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/Zabel 0
25. 21. Lucas Cerny-Radek Musil CZ-CZ WSP/JAWA 0
2. jízda

1. Hendrickx
2. Bax
3. Hermans
4. Čermák
5. Wilkinson
6. Brown
7. Willemsen
8. Van Werven
9. Jarvis
10. Bürgler
11. Dierckens
12. Černý
13. VEJCHODA-ZATLOUKAL!!
14. Blank
15. Normak
16. Poldsaar
17. Variakoris
18. Vasilenko
19. Pungits
20. Varik
25. Vrátný

 

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

MS side Stelpe (Lotyšsko) – 30. a 31. 7. 2016

1. jízda
01. 14. Ben Adriaenssen-Lauris Daiders B-LV WSP/Husqvarna 25
02. 03. Jan Hendrickx-Ben van den Bogaart B-NL WSP/Husqvarna 22
03. 05. Stuart Brown-Josh Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 20
04. 444. Nick Jarvis-Christian Nilsson GB-S WSP/Husqvarna 18
05. 12. Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 16
06. 111. Daniel Willemsen-Haralds Kurpnieks NL-LV WSP/Zabel 15
07. 06. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 14
08. 17. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 13
09. 82. Etienne Bax-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 12
10. 08. Andy Burgler-Martin Betschart CH-CH VMC/KTM 11
11. 25. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/Husqvarna 10
12. 32. Igor Rodionov-Arturs Linters RUS-LV WSP/Zabel 9
13. 18. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST WSP/Zabel 8
14. 10. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 7
15. 21. Lucas Cerny-Radek Musil CZ-CZ WSP/JAWA 6
16. 27. Gert Gordejev-Keit Kivaste EST-EST WSP/Zabel 5
17. 271. Arne Dierckens-Kenny Boxtaele B-B VMC/Zabel 4
18. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 3
19. 86. Marcel Faustmann-Andres Haller D-D VMC/Zabel 2
20. 37. Tobias Blank-Michael Klooz D-D VMC/Zabel 1
21. 911. Adrian Peter-Andy Schlinnertz D-B WSP/Zabel 0
22. 121. Sebastian Engelbrecht-Andreas Hegewald D-D WHT/KTM 0
23. 145. Roy Lindgren-Christer Trybom FIN-S WSP/Zabel 0
24. 36. Litauras Variakojis-Dovydas Ausiejus LT-LT WSP/Husqvarna 0
25. 58. Joachim Reimann-Philipp Reimann D-D WSP/Zabel 0
26. 31. Raido Riim-Ilvars Skultans EST-LV WSP/Zabel 0
27. 54. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel 0
28. 41. Kevin Battaglia-Philipp Furrer CH-CH VMC/KTM 0
29. 43. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST AYR/KTM 0
30. 177. Uvis Vasilenko-Kaspars Krievs LV-LV WSP/Zabel 0
2. jízda
01. 14. Ben Adriaenssen-Lauris Daiders B-LV WSP/Husqvarna 25
02. 17. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 22
03. 05. Stuart Brown-Josh Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 20
04. 08. Andy Burgler-Martin Betschart CH-CH VMC/KTM 18
05. 82. Etienne Bax-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 16
06. 12. Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 15
07. 06. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 14
08. 111. Daniel Willemsen-Haralds Kurpnieks NL-LV WSP/Zabel 13
09. 03. Jan Hendrickx-Ben van den Bogaart B-NL WSP/Husqvarna 12
10. 18. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST WSP/Zabel 11
11. 25. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/Husqvarna 10
12. 10. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 9
13. 21. Lucas Cerny-Radek Musil CZ-CZ WSP/JAWA 8
14. 271. Arne Dierckens-Kenny Boxtaele B-B VMC/Zabel 7
15. 86. Marcel Faustmann-Andres Haller D-D VMC/Zabel 6
16. 31. Raido Riim-Ilvars Skultans EST-LV WSP/Zabel 5
17. 27. Gert Gordejev-Keit Kivaste EST-EST WSP/Zabel 4
18. 444. Nick Jarvis-Christian Nilsson GB-S WSP/Husqvarna 3
19. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 2
20. 911. Adrian Peter-Andy Schlinnertz D-B WSP/Zabel 1
21. 121. Sebastian Engelbrecht-Andreas Hegewald D-D WHT/KTM 0
22. 145. Roy Lindgren-Christer Trybom FIN-S WSP/Zabel 0
23. 41. Kevin Battaglia-Philipp Furrer CH-CH VMC/KTM 0
24. 43. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST AYR/KTM 0
25. 36. Litauras Variakojis-Dovydas Ausiejus LT-LT WSP/Husqvarna 0
26. 37. Tobias Blank-Michael Klooz D-D VMC/Zabel 0
27. 58. Joachim Reimann-Philipp Reimann D-D WSP/Zabel 0
28. 32. Igor Rodionov-Arturs Linters RUS-LV WSP/Zabel 0
29. 177. Uvis Vasilenko-Kaspars Krievs LV-LV WSP/Zabel 0
30. 54. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel 0
Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Baltský dvojzávod MS v sajdkákrosu…

Baltský dvojzávod MS v sajdkákrosu v lotyšském Stelpe (30. a 31. 7.) a v estonském Kivioli (6. a 7. 8.) se blíží. Ve středu večer vyrazil na tyto závody i Tomáš Vejchoda. Tentokrát však nepojede se svým bratrem Kubou ale s Mirou Zatloukalem. Kubu již delší dobu trápilo zranění obou kolen, nemohl pořádně trénovat, a proto se s Tomášem domluvili na pauze než se Kuba dá dohromady.

Oba dva závody jsou těžké, a tak přejeme klukům, ať se daří.

Vašek

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Info o činnosti týmu…

V úterý 5. 7. pokračoval seriál Mezinárodního mistrovství ČR juniorů v motokrosu závodem v Jiníně u Strakonic. Náš reprezentant AdamDušek z Troubelic-Pískova obsadil pěkné 5. místo a v celkovém hodnocení se posunul na 3. místo.
Hodnocení závodu slovy jezdce:„Tak mám za sebou další závod juniorky v Jiníně, v
první jízdě 6., ve druhé 4. místo, celkově jsem skončil jako 5. a v průběžném hodnocení seriálujsem se posunul na 3. pozici. Po pádu na SMS Moravaa pauze od ježdění to beru jako dobrý výsledek.“
 
Minulý víkend také proběhl závod MČR BMX v Benátkách nad Jizerou, kde si člen našeho týmu Toník Vyroubal dojel pro pěkné 8. místo v kategorii 11 let.
 
O uplynulém víkendu bojovali o cenné body také bratři Vejchodové na dalším závodu seriálu Mistrovství světa tentokráte v belgickém Genku. V sobotu prošli úspěšně kvalifikací. V nedělním závodě se jim dařilo už jen z jedné poloviny a to v první jízdě, kdy dojeli na 17. místě a připsali si 4 body do celkového hodnocení. V jízdě druhé měli kolizi a pro technické problémy již nedojeli na body.
 
Za Promotorsport také nastoupila ke svému prvnímu závodu Lucie Rozehnalová při Šumperském poháru horských kol v kategorii Předžáci a získala zde 1. místo mezi dívkami.
 
Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář