Kdo jsme

PROMOTORSPORT je spolek, který vznikl na základě týmu STR (Sidecarcross teamu Rozehnal). Náš sajdkárkrosový tým se aktivně úspěšně účastnil po deset let seriálu Mistrovství světa, kde se pravidelně umísťoval v první světové desítce. Tyto výsledky byly za poslední desetiletí špičkou českého motocyklového sportu. Sedmnáctkrát jsme stanuli při závodech Mistrovství světa na stupních vítězů a dvakrát jsme v celkovém hodnocení seriálu Mistrovství světa dosáhli na 5. místo.

Čas běží a tento sport se vším všudy je náročný na tělo i ducha, proto jsme se po sezóně 2015 rozhodli ukončit naši závodní kariéru. Zkušenosti získané při mnohaletém působení v seriálu Mistrovství světa jsme se však rozhodli předat dále.

Na základech STR týmu tedy vzniká PROMOTORSPORT – spolek založený za účelem popularizace a propagace sportu mezi mládeží a širokou veřejností a také s cílem povzbudit a podpořit začínající sportovce nejen v motosportu a předat pod vedením Václava a Marka Rozehnalových jejich znalosti a zkušenosti, které získali během své úspěšné sajdkárkrosové kariéry.

Spolek PROMOTORSPORT bude reprezentovat na závodních tratích především tým pod značkou STR PROMOTORSPORT, ale také individuální sportovci našeho spolku například v sajdkárkrosu nebo bikrosu.

V týmu budou mladí začínající sportovci, kteří mají zájem na sobě dále pracovat a získávat zkušenosti, ale také úspěšní sportovci, kteří budou usilovat o body v seriálu Mistrovství světa. Ti budou pro mladé příkladem a motivací.

Spolek PROMOTORSPORT chce působit i mezi širší veřejností a spolupracovat také s jinými sportovními kluby či odvětvími, v rámci všeobecné podpory sportovních aktivit.

Ke své činnosti bude potřebovat nemalé úsilí a také finanční prostředky. Nabízíme Vám proto možnost reklamní spolupráce s našim spolkem a vítáme samozřejmě i jakoukoliv jinou formu podpory .

Věříme, že do budoucna bude činnost našeho spolku přínosem jak pro jednotlivé sportovce tak i pro celou společnost.

foto_Promotorsport

Napsat komentář