Závodnický víkend 30. 6. a 1. 7. 2018

Sobota a neděle 30. 6. a 1.7. byly nabité závody a naši sportovci o sobě dávali vědět.

V sobotu udělali bratři Vyroubalové krásný výsledek, když na MČR BMX v Praze-Bohnicích získal Pavel 2. místo a Tonda místo 3.

Po zdravotní pauze se opět vrátili Tomáš Vejchoda s Mirou Zatloukalem. Na MMČR sajdkárkrosu v Ledči nad Sázavou s nimi nikdo ze soupeřů vzhledem ke zranění moc nepočítal. Ale kluci zajeli pěkný závod a nakonec brali 4. místo.

Bratři Křížové zajeli po nevydařených startech bojovný závod a na prašné trati v Ledči získali pěkné 8. místo.

Bratři Matysové v přeboru ČR  sajdkárkrosu zajeli 8. místo.

V neděli se jel v Dalečíně další díl seriálu MMČR motokrosu a Adam Dušek  pořádně zabojoval a dováží si body za pěkné 13. místo v MX2.

Pozornost zaslouží také naši závodníci na koloběžkách, kteří měli o víkendu vrcholný závod sezóny a to 24 hodin v Ústí nad Orlicí. Všichni, od nejmladších až po ty starší, podali velmi slušné sportovní výkony. Jiří Škabraha překonal svůj osobák a za 24 hodin ujel na koloběžce 368 km. Tímto výkonem získal 3. místo v elitní kategorii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.